Spotkanie Joe Bidena i Papieża Franciszka

odbędzie się pod koniec października.

 

spotkanie_joe_bidena_z_papiezem_franciszkiem.jpg

 

Dwa tygodnie przed jesiennym zgromadzeniem biskupów w USA dojdzie do spotkania Papieża Franciszka i Joe Bidena. Prezydent USA Joe Biden zostanie przyjęty przez Franciszka w Watykanie pod koniec października. Do spotkania doprowadził nuncjusz apostolski w USA prałat Christophe Pierre, który został mianowany w roku 2016 przez Franciszka i zastąpił na stanowisku nuncjusza arcybiskupa Arcybiskupa Carlo Maria Vigano,  który obecnie jest jednym z czołowych krytyków obecnego pontyfikatu.

 

Franciszek przyjmie Bidena w tym samym czasie, kiedy prezydent USA będzie we Włoszech na szczycie G20, który jest zaplanowany na 30 i 31 października. Dzień wcześniej 29 października ma dojść do spotkania Joe Bidena z papieżem Franciszkiem. Amerykańscy Biskupi domagają się wykluczenia Joe Bidena z możliwości przyjęcia Komunii Świętej z rąk Papieża Franciszka z powodu programu aborcyjnego Bidena. Sam szczyt G20 zgromadzi w Rzymie szefów państw i rządów, ministrów finansów i szefów banków centralnych 19 najważniejszych krajów uprzemysłowionych wraz z Unią Europejską. A już 31 października rozpoczynie się kolejne spotkanie COP26 czyli konferencja ONZ w sprawie zmian klimatu w Glasgow, w Szkocji.

 

Komentarz redakcji:

W tym spotkaniu świadomi katolicy dostrzegają po raz pierwszy zgodność głowy Kościoła i przedstawiciela ONZ i na tej zgodzie ma powstać jeden światowy rząd i jedna światowa religia, co jest bardzo niebezpieczne dla całego świata. Te działania są skierowane przeciw Kościołowi Katolickiemu, przeciwko Królestwu Bożemu ponieważ te szatańskie wydarzenia są wymierzone w Królewską Godność Chrystusa Króla. Przypominamy, że "akurat" w tym roku Święto Chrystusa Króla przypada w Niedzielę 31 października.

 

Zredagowano na podstawie artykułu

Gipfeltreffen von Joe Biden und Papst Franziskus Ende Oktober bestätigt

Źródło: katholisches.info

Opracowanie Radio Chrystusa Króla w Łodzi

 

www.radiochrystusakrola.pl