Króluj nam Chryste, zawsze i wszędzie  

Wiadomości INFO-TWITTER, Czwartek, 18 listopada 2021

 

Wydarzenia w Austrii nabierają impetu

 

Ciemny cień padł na Ballhausplatz w Wiedniu: po lewej Kancelaria Federalna i Ministerstwo Spraw Zagranicznych, po prawej siedziba Prezydenta Federalnego.  Zieleń nie pozwala ziemi rozkwitnąć, ale pogrąża ją w chaosie, chaosie i ciemności.

Ciemny cień padł na Ballhausplatz w Wiedniu: po lewej Kancelaria Federalna

i Ministerstwo Spraw Zagranicznych, po prawej siedziba Prezydenta Federalnego.

 

Z zaciekłością, jakiej nie znały pokolenia, rząd Austrii poważnie dyskutuje o wprowadzeniu obowiązkowych szczepień przeciw covid-19, a tym samym Austria może przekształcić się w państwo totalitarne. W proteście Austriacy masowo wyszli na ulice.

 

Koronawirus nie zabija, nie ma trupów na ulicach, ale rząd Austrii poprzez swoje działania może doprowadzić do śmierci wielu Austriaków. Na tym polega totalitaryzm.

 

Od poniedziałku 15 listopada w Austrii obowiązuje lockdown dla niezaszczepionych. Wraz z wprowadzeniem przepustki 3G austriacki rząd ustanowił reżim apartheidu, który wciąż jest zaostrzany. Jest to zamach na podstawowe prawa i wolności obywatelskie, a tym samym bezpośredni zamach na porządek konstytucyjny. Ci, którzy już się zaszczepili i liczą na odzyskanie swoich praw, są w błędzie, gdyż wciąż będzie narastał, również wobec nich reżim szczepionkowy, który przeobrazi się w inne i jeszcze gorsze restrykcje.

 

Zbliżający się kryzys finansowy postawi kropkę nad „i” – i to będzie pretekstem do wszczepiania czipów zapewniających płynność finansową obywateli, które będą również gwarancją zaszczepienia zdrowotnego.

 

Apartheid, narzucany przez światowy rząd

 i przez rządy poszczególnych państw,

dotarł do Kościoła

 

Arcybiskup Mark Coleridge z Brisbane otrzymał szczepienie i również wymaga tego od swoich księży i ​​diakonów.  Jeśli nie pobiegniesz sprintem, zostaniesz wyrzucony.

 

Arcybiskup Mark Coleridge z diecezji Brisbane w Australii zaszczepił się eksperymentalną szczepionką przeciw covid-19 w mediach, przed kamerami, w blasku fleszy.

 

Jest to typowe działanie nowego autorytaryzmu, który obecnie nęka świat i Kościół. W ten sposób abp Mark Coleridge zobowiązał innych Księży ze swojej diecezji do zaszczepienia się, w innym przypadku Księża zostaną wykluczeni z życia Kościoła. Wyznaczony termin na zaszczepienie jest bardzo krótki, wszyscy Księża z diecezji Brisbane mają się zaszczepić do 15 grudnia (2021 roku).

 

Arcybiskup Coleridge jest także Przewodniczącym Konferencji Episkopatu w Australii. Mając tą władzę abp Coleridge pójdzie zapewne jeszcze dalej, zmuszając biskupów innych diecezji do podjęcia podobnych działań.

Papież Franciszek wyznaczył tą drogę i pod presją fałszywego posłuszeństwa niszczony jest Kościół.

 

Konferencja episkopatu USA

 jest zdominowana przez mniejszość „Bergolian”

 

image003.jpg

Wynik tzw. demokratycznego głosowania Konferencji Episkopatu USA

Za 222, przeciw 8, wstrzymało się 3.

 

Dokument Episkopatu Stanów Zjednoczonych o Komunii Świętej, który miał upominać polityków dokonujących aborcji - stał się bumerangiem i uderzył w Konferencję Episkopatu w USA.

 

Biskupi „Bergolianie” stanowią mniejszość w Episkopacie, ale mają za sobą poparcie papieża Franciszka i to właśnie oni zdominowali działania Episkopatu Stanów Zjednoczonych. Mimo wszystko na większe uznanie zasługują odważni Biskupi, którzy stanęli w obronie Najświętszego Sakramentu i życia nienarodzonych dzieci. Wczorajsze (z 17 listopada) demokratyczne głosowanie Konferencji Episkopatu  jest ciosem w plecy przeciwko Sakramentom Kościoła i uderza w samo serce Najświętszego Sakramentu.

 

Przegłosowany dokument został przygotowany przez Przewodniczącego Konferencji Biskupów - Arcybiskupa Gomeza z Los Angeles w listopadzie w 2020 roku, kiedy to Joe Biden kreowany jako polityk katolicki, został nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Każdy, kto popiera i promuje aborcję, czyli zabijanie nienarodzonych dzieci jest ekskomunikowany i opuszcza wspólnotę Kościoła, niezależnie od statusu społecznego, nawet gdy jest prezydentem.

 

Sam dokument dotyczący Komunii Świętej dla polityków popierających aborcję, który został przegłosowany - choć wyraża w pięknych słowach nauczanie Kościoła o Najświętszym Sakramencie oraz o ochronie nienarodzonych dzieci, to ta argumentacja nie pomogła do oficjalnego wykluczenia Joe Bidena i innych polityków pro - aborcyjnych z życia Kościoła.

 

 

Wiadomości INFO-TWITTER Radia Chrystusa Króla z Łodzi

Przygotowała i przedstawiła Małgorzata

Opracowano wg katholisches.info

  WIĘCEJ NA STRONIE

www.radiochrystusakrola.pl

494